Czy schudniesz pijąc ocet jabłkowy?

Czy schudniesz pijąc ocet jabłkowy?

Redakcja

2016-09-27

2 komentarze

Spalenie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem octu z jabłek ma dużo zwolenniczek. Jak to jest, że wypijanie octu z jabłek tak błyskawicznie służy uwolnić się od nadprogramowych kilogramów? Czy ocet z jabłek pity dziennie wystarczy, by zrzucić wagę? Poznaj fakty i mity na temat zrzucania wagi octem jabłkowym. Poznaj fakty i mity o o właściwościach octu z jabłek.

Ocet z jabłek pobudza redukcję tkanki tłuszczowej. FAKT

Substancje występujące w jabłkach, a jednocześnie w occie jabłkowym, potęgują rozszczepianie się tkanki tłuszczowej. Jeżeli zatem wykorzystujemy racjonalną dietę ograniczającą zawartość kcal wypijanie octu z jabłek pomoże ciału w zużyciu zasobów tłuszczowej. Przy okazji zmniejszymy sobie ilość cholesterolu.

Ocet z jabłek pobudza szybkość przemiany. FAKT

Wypijanie octu z jabłek wspiera metabolizm, ponieważ wytwarza się wówczas więcej soków żołądkowych i prędzej są syntetyzowane enzymy metaboliczne. Jeżeli do owego dodamy cechy octu pomocnicze rozkładanie tłuszczu także właściwości pektyn i fitozwiązków mających wpływ na różnorodne mechanizmy zachodzące wewnątrz organizmu i cechy detoksykujące - zyskujemy usprawnienie przemiany metabolicznej. Dobrze mimo wszystko pamiętać, że nie trzeba raczyć się octem z jabłek bez ograniczeń, ponieważ można sobie zadrażnić śluzówkę organizmu a także przyczynić się do pojawienia się wrzodów. osoby z wrażliwym żołądkiem powinny sięgnąć raczej po tabletki z octem z jabłek.

Wystarczy spożywać ocet z jabłek by schudnąć. MIT

Osobiście terapia octem z jabłek niedużo pomoże w pozbyciu się otyłości, jeżeli nie zmienimy dotychczasowego sposobu odżywiania, który sprawił że utyłyśmy. Należy na wstępie bez wyjątku wykreślić lub gwałtownie zredukować łakocie, wypieki także pieczywo i smakowe kefiry oraz słodkie desery na podstawie serków, kaszy manny itd. Są one kopalnią licznych zbędnych kcal, tak samoczynnie jak słodkie słodzone napoje z bąbelkami oraz wymyślne drinki. Gdy ograniczymy zawartość pustych kcal, będziemy pamiętać co najmniej półgodzinnej przechadzce każdego dnia oraz do tego zaczniemy popijać ocet z jabłek - sukces zrzucania wagi nieunikniony.

Używanie octu z jabłek eliminuje problem efektu jo-jo. MIT

Wbrew powszechnemu mniemaniu redukowanie tłuszczu za sprawą stosowania octu z jabłek zachodzi powoli. Tracimy na wadze zatem w rozsądnym tempie. Musimy mimo wszystko pamiętać, by nie rzucić się na słodkości, alkohol a także pieczywo i tłuste mięsa po kuracji. Jeśli zaczniemy się akurat objadać - nawet ocet z jabłek nie zahamuje rezultatu jo-jo.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Flexa Plus w promocji:
Flexa Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 138 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

kczempik

2016-10-12 11:44:15


Piłam tylko w smaku średni jak dla mnie

anetadarek

2016-10-11 11:25:56


Kiedyś piłam. No ale wiadomo, bez racjonalnej diety to i ocet nie pomoże

OdchudzanieZdrowie